SP1 Aktualności Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych

   W czwartek 3 października odbyły się w Lipinkach Łużyckich powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych, które przebiegły w ciężkich warunkach pogodowych. W różnych kategoriach naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny. Dziewczęta starsze (kl. 7-8) zajęły trzecie miejsce zdobywając brązowe medale. Dziewczęta młodsze (kl. 5-6) zajęły czwarte, chłopcy młodsi piąte, a chłopcy starsi szóste miejsce. Ogółem w zawodach wzięło udział 600 dzieci z całego powiatu.
Rajmund Kondratowiczfot. Rajmund Kondratowicz
 
STOPKA