SP1 Aktualności Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy -Sława 2011 poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy -Sława 2011

   23 maja ok. godz. 12 po podróży autobusem Mirela Zembik i Aleksandra Onuchowska pod opieką p. Katarzyny Król dotarły do Sławy. O godz. 14.00 rozpoczęły się Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Przed nami było sześć stanowisk. Pierwsze dotyczyło ran otwartych, drugie poparzeń, trzecie z RKO czyli reanimacji, czwarte utraty przytomności, piąte złamania biodra, a szóste urazu głowy. W klasyfikacji końcowej zajęłyśmy czwarte miejsce. Po zawodach był czas wolny. Zwiedziłyśmy okolice jeziora i odpoczywałyśmy na plaży. Wieczorem była dyskoteka.
  Pełne wrażeń i miłych wspomnień około godziny 17.00 wróciłyśmy do domu.
Mirella Zembik i Ola Onuchowska
Sława, maj 2011 r.
 
Etap rejonowy Żary
Etap wojewódzki Sława
fot. Katarzyna Król
 
STOPKA