SP1 Aktualności Październik - Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Październik - Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych

   Październik jest miesiącem wyjątkowym, ponieważ jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka szkolna organizuje wiele wydarzeń. Jednym z nich były warsztaty tworzenia książek przeprowadzone w klasach drugich. Uczniowie poznali zawody związane z powstaniem książek, dowiedzieli się co to jest metryczka książki i co najważniejsze sami stworzyli klasową książkę pt. „Różńimisie”. Książka opowiada o różnych misiach radosnych, szczęśliwych, zezłoszczonych, chudych i grubych, mokrych i głodnych, które są wspaniałe, wyjątkowe ze względu na swoje wyjątkowe cechy. Wszystkie misie lubią się i tolerują - mądra książka napisana przez niezwykle mądrych uczniów klas drugich.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA