SP1 Aktualności Nocka w szkole z okazji Dnia Chłopaka czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Nocka w szkole z okazji Dnia Chłopaka

   Dużo hałasu, szum, harmider, mnóstwo uśmiechniętych twarzy i twórczy bałagan wśród labiryntów ułożonych z materacy. Tak !!!  Byliśmy gotowi na kolejną integracyjną, nocną zabawę w naszej szkole. Tym razem w męskim gronie…

   W piątek, 4 października 2019 r., z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, odbyła się w SP 1 w Żarach nocka dla wszystkich chętnych chłopców z klas VI-VIII. Spotkanie rozpoczęli Pani Dyrektor Agnieszka Ropska, Pan Zbigniew Zdzitowiecki, przewodniczący Rady Rodziców oraz Pani Marzena Bałdyga, opiekunka Samorządu Uczniowskiego. Pani Dyrektor podarowała nam dużo słodkości, a także wspólnie z opiekunami wybrała najbardziej odlotową fryzurę w zorganizowanym konkursie i nagrodziła najlepszego pidżamersa.
   Opiekunami dzieci byli: Pani Marzena Bałdyga, Pani Aleksandra Witkowska, Pan Sławomir Pawłowicz oraz Pani Iwona Szczuka. W ciągu dwunastu godzin spędzonych w szkole nie mogło być mowy o nudzie:
• rozegraliśmy mecze piłki koszykowej i nożnej,
• wzięliśmy czynny udział w konkursie na najciekawszą i najbardziej odlotową fryzurę,
• pojedynkowaliśmy się także na… komputerach,
• wykazywaliśmy się swoimi umiejętnościami w sali gimnastycznej,
• spróbowaliśmy swoich sił w tanecznych szaleństwach,
• obejrzeliśmy dwa filmy.
• delektowaliśmy się też pyszną pizzą.

   Bardzo ciekawym przeżyciem dla wszystkich szkolnych przystojniaków, którzy nie bali się wyzwań był KONKURS NA MISTERA SZKOŁY. Na śmiałków czekały niełatwe zadania: ciekawa prezentacja siebie, zjedzenie pysznej limonki, taniec połamaniec oraz pokazanie umiejętności wokalnych - karaoke. To wszystko pozwoliło na wyłonienie najlepszego, najsympatyczniejszego i bardzo dzielnego MISTERA SZKOŁY 2019. Koronę oraz inne nagrody rzeczowe (kostkę Rubika, poduszkę i krawat) i oczywiście tytuł przy dźwiękach słynnej piosenki zespołu Queen otrzymał PAWEŁ STANKIEWICZ.

   Jeszcze raz serdecznie gratulujemy 

   Siódma rano nadeszła bardzo szybko i wszyscy bardzo niewyspani, ale zadowoleni uczestnicy nocnej przygody powrócili do swoich domów. Nocki w SP 1 w Żarach to nie tylko wspaniała zabawa, lecz również okazja do poznania się, integracji, do bycia razem.
Z pozdrowieniami
Organizatorzy


fot. Aleksandra Witkowska
 
STOPKA