SP1 Aktualności Odwiedziny w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Jeziorach Wysokich sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Odwiedziny w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Jeziorach Wysokich

   25 września i 10 października klasy drugie w ramach integracji międzyklasowej odwiedziły Ośrodek Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Jeziorach Wysokich. Dzieci spotkały się z leśniczym, który oprowadził je po lesie. Bardzo ciekawie opowiadał o życiu lasu i jego mieszkańcach. Przekazał też wiele ciekawostek przyrodniczych. Uczniowie mieli też okazję skosztować orzechów bukowych, odnaleźć kasztany jadalne. Nie lada wyczynem było wejście na wieżę widokową z której podziwiano panoramę okolicy. Wycieczka zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek. Wszyscy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni.
Wychowawcy klas drugich


fot. Ewa Siatkowska
 
STOPKA