SP1 Aktualności Pasowanie na czytelnika piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Pasowanie na czytelnika

   Do grona czytelników biblioteki szkolnej 14 października 2019r. dołączyła klasa 1c, natomiast 21 października klasa 1b, jeszcze wcześniej klasa 1a. Uczniowie posiadają już własne konta biblioteczne i mogą samodzielnie dokonywać wyboru wypożyczeń. Na jeden miesiąc można wypożyczyć 3 książki. Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej", który polega na wykonaniu ilustracji dowolną techniką plastyczną do wypożyczonej i przeczytanej książki. Prace zbieramy do 25 listopada. Pięknie dziękujemy uczniom z klasy 7b, którzy pomogli w przeprowadzeniu uroczystości pasowania: Bartkowi Matyjas, Martynie Bieniek, Dawidowi Szczygieł, Klaudii Stańczyk, Ninie Mandziej, Emilii Kalkowskiej, Mai Harasim oraz Milenie Węgrzyn z klasy 5c.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz-Nalaskowska


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA