SP1 Aktualności Wycieczka klay 2a i 2c do Biblioteki Miejskiej w Żarach sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wycieczka klay 2a i 2c do Biblioteki Miejskiej w Żarach

   17 października odbyły się wycieczki klas 2a i 2c do Biblioteki Miejskiej w Żarach. Uczniowie poznali działy biblioteki, czytali ulubione książki, uczestniczyli w zabawach przygotowanych przez panią bibliotekarkę z działu dla dzieci. Każdy kto zechce zapisać się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach musi przyjść z rodzicem i okazać dowód tożsamości. Zachęcamy do odwiedzin żarskiej biblioteki, która dysponuje większym księgozbiorem, na jeden miesiąc można wypożyczyć aż 6 książek. MBP realizuje projekt przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym 3-6 lat "Książka na start" - wszystkie zapisane do biblioteki dzieci w wieku 3-6 lat otrzymują książkę w prezencie. "Biblioteka ważnym miejscem dla człowieka"....
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz - Nalaskowskafot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA