SP1 Aktualności Bal Wszystkich Świętych pod hasłem: "Taki duży taki mały, może Świętym być" czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Bal Wszystkich Świętych pod hasłem: "Taki duży taki mały, może Świętym być"

   Dziś w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych pod hasłem: "Taki duży taki mały, może Świętym być". Uczniowie pięknie opowiadali o postaciach świętych za których się przebrali. Było wielu anialow, archaniolow, Świętych takich jak Franciszek, Maria, Jadwiga, Rita, Maryja, Józef, Mojżesz, Hiacynta i wielu wielu innych świętych. Święci bawili się przy muzyce chrześcijańskiej. Nie zabrakło nagród i upominków oraz cukierków. Przy tej okazji życzymy wszystkim pięknego przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych.
Aleksandra Witkowska
Marzena Bałdyga
ks. Adam Firak
Honorata Świacka
 

fot. Aleksandra Witkowska
 
STOPKA