SP1 Aktualności „Szkoła do hymnu” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Szkoła do hymnu”

Drodzy Członkowie Społeczności Jedynki!
   Z dumą informuję, ze nasza szkoła wzięła udział akcji „Szkoła do hymnu”, do której zaprosili nas Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży. 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11 odśpiewaliśmy cztery zwrotki HYMNU NARODOWEGO. Przedsięwzięcie to jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyła nasza Jedynka, a także uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że w tym roku udało nam się pobić ten rekord!
Edyta Talarowska

fot. Igor Rybaczek
 
STOPKA