SP1 Aktualności Leśne gry czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Leśne gry

   17 czerwca 2011r. drużyna Jagodzianek (w składzie: Julia Kondracka, Gabriela Wyszyńska, Aleksandra Zychla oraz Marcin Rybnik z klasy 4c) wzięła udział w Leśnych Grach Młodzieżowych, zorganizowanych przez Nadleśnictwo Lipinki na terenie Zielonego Lasu. Leśne Gry polegały na pokonaniu przez drużynę 9 stanowisk w lesie, w których dzieci mogły się wykazać swoją sprawnością oraz wiedzą. Po wysiłku fizycznym i umysłowym mogliśmy odpocząć przy ognisku piekąc pyszne kiełbaski. Spotkanie zakończyło się rozdaniem dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników.
   Dziękujemy zaprzyjaźnionemu Nadleśnictwu za zaproszenie i masę pozytywnych wrażeń.
Z pozdrowieniami dla wszystkich drużyn biorących udział w Grach Leśnych oraz organizatorów -opiekun Jagodzianek -mgr Joanna Naumik.
 
fot. Joanna Naumik
 
STOPKA