SP1 Aktualności Z wizytą w Bibliotece Miejskiej sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Z wizytą w Bibliotece Miejskiej

   Klasa 2a 21 listopada odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną w Żarach. Uczniowie zwiedzili całą bibliotekę: wypożyczalnie dla najmłodszych, wypożyczalnie ogólną, salę 3D, salę multimedialna i czytelnie. Poznali zasady zapisania się do biblioteki. Uczestniczyli w ciekawych zajęciach czytelniczych przygotowanych prze panią bibliotekarkę. Na koniec spotkania dzieci mogły wybrać sobie książeczki i poczytać w sprzyjającej i miłej atmosferze. Zachęcamy do zapisywania się do MBP w Żarach.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz-Nalaskowska


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA