SP1 Aktualności KONKURS PLASTYCZNY NA WYKONANIE PLAKATU NA TEMAT „e-Zdrowie" sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

KONKURS PLASTYCZNY NA WYKONANIE PLAKATU NA TEMAT „e-Zdrowie"

   Uczennice naszej szkoły: Sara Bełz z klasy 6g, Maja Nowakowska z klasy 5d, Amelia Ferszt z klasy 5d, Nadia Kosiorska z klasy 6e, Natalia Szczuka z klasy 6a, Natalia Sobczak z klasy 5e, Sandra Nastalska z klasy 6a, Marta Grygowska z klasy 5f, Roksana Stasiak z klasy 5f, Martyna Halatyn z klasy 7d, Nicole Rudnicka z klasy 6d miały za zadanie wykonać dowolną techniką plakat na temat „e – Zdrowie” promujący elektroniczne rozwiązania w zakresie systemu ochrony zdrowia.

   Organizatorem konkursu był Narodowy Fundusz Zdrowia w Zielonej Górze. Celem konkursu było edukowanie w zakresie systemu ochrony zdrowia, aktywizacja twórczych postaw dzieci poprzez prezentowanie i honorowanie ich dokonań, promowanie prac (na kalendarzach i ulotkach w 2020 r.) poprzez zamieszczenie elementów graficznych zwycięskich prac.

   Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 grudnia 2019 r.
Opiekun grupy:
nauczyciel plastyki – Agnieszka Suszycka


fot. Agnieszka Suszycka
 
STOPKA