SP1 Aktualności „Troszczę się o czystość swojego środowiska – Żary moje piękne, czyste miasto” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Troszczę się o czystość swojego środowiska – Żary moje piękne, czyste miasto”

EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM:
„Troszczę się o czystość swojego środowiska – Żary moje piękne, czyste miasto”
POD TYTUŁEM:
„NIE SPALAJ ODPADÓW I INNYCH ŚMIECI, SZANUJ ZDROWIE DOROSŁYCH I DZIECI”

   Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1: Jakub Popko z klasy 5d, Blanka Kaczmarek, Roksana Stasiak, Marta Grygowska z klasy 5f, Gosia Siwak, Martyna Halatyn z klasy 7d, Nicole Rudnicka z klasy 6d, Sandra Nastalska i Natalia Szczuka z klasy 6a, Nadia Kosiorska i Maja Lipińska z klasy 6e, Amelia Ferszt i Natalia Sobczak z klasy 5e oraz Oskar Siwak z klasy 6f wykonali pracę plastyczną techniką dowolną pod tytułem: „NIE SPALAJ ODPADÓW I INNYCH ŚMIECI, SZANUJ ZDROWIE DOROSŁYCH I DZIECI”. Organizatorem konkursu była Burmistrz Miasta Żary, zaś realizatorem Straż Miejska w Żarach.
Opiekun grupy:
nauczyciel plastyki - Agnieszka Suszycka


fot. Agnieszka Suszycka
 
STOPKA