SP1 Aktualności Warsztaty językowe środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Warsztaty językowe

   2-6 grudnia 2019 r. uczniowie klasy językowej 5B wraz z nauczycielami języków obcych i opiekunem z grona rodziców, wzięli udział w warsztatach językowych przygotowanych przez wolontariuszy z Kolumbii, Indonezji, Azerbejdżanu, Meksyku, Tajwanu i wielu innych narodowości. W trakcie warsztatów uczniowie doskonalili język angielski, uczyli się kultury innych krajów, przygotowywali scenki językowe, brali udział w dyskusjach, a przy okazji zwiedzili piękną okolice Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzka. Podczas 5- dniowych warsztatów językowych rozwijały się w nich również zdolności liderskie - leadership, oraz współpracy grupowej - team work. Podczas całodniowych czynności projektowych nie zabrakło również dobrej zabawy w trakcie której wszyscy uczyli przełamywać w sobie bariery językowe przygotowując śmieszne i ciekawe scenki. Warsztaty Euroweek w Dlugopolu Dolnym na długo zostaną w naszej pamięci jako kreatywna forma sprawdzenia i udoskonalenia swoich umiejętności językowych poza szkolna ławką.
Anita Domańska


fot. Aniata Domańska
 
STOPKA