SP1 Aktualności Mikołajkowe zmagania sportowe piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Mikołajkowe zmagania sportowe

   Uczennica SP1 Dalila Bojańców zajęła II miejsce w otwartych mikołajkowych zawodach pływackich zorganizowanych 7 grudnia br. na pływalni "Wodnik" przez Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku w Żarach.

   W piłce nożnej chłopcy i dziewczęta różnych kategorii wiekowych uczestniczyli w podobnych mikołajkowych zmaganiach 5 i 6 grudnia, rozegranych w hali sportowej "Promień". W kategorii najmłodszej (7-9 lat) i średniej (10-12) zajęliśmy III miejsce, wśród młodzieży (13-15) II miejsce.

Gratulacje za świetną postawę młodych sportowców!
Rajmund Kondratowicz
fot. Rajmund Kondratowicz
 
STOPKA