SP1 Aktualności Wymiana ekologicznych kartek świątecznych z uczniami z zagranicy piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wymiana ekologicznych kartek świątecznych z uczniami z zagranicy

   Wymiana kartek świątecznych z uczniami z zagranicy to już tradycja naszej szkoły. Dzięki działaniom projektowym uczniowie dowiedzą się, jak święta obchodzone są w innych krajach, poznają różnice kulturowe w Europie. Uczniowie będą również doskonalić swoje umiejętności z języka angielskiego. Projekt porusza także tak ważny w dzisiejszych czasach temat ekologii – jednym z zadań jest wymiana ręcznie robionych ekologicznych kartek świątecznych przygotowanych ze zużytych materiałów. Już możemy podzielić się zdjęciami z pracy nad ekologicznymi kartkami z życzeniami w języku angielskim i polskim. Wymiana eko-kartek jest jednym z działań międzynarodowego projektu z języka angielskiego "A drop in the ocean". Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu.
Izabela Mielniczek

Nasze prace:
Film uczniów z Czech:


 

Zdjęcie kartek uczniów z Grecji:

 
STOPKA