SP1 Aktualności Sukcesy Mileny w konkursach historycznych czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sukcesy Mileny w konkursach historycznych

   Uczennica kl 5 A Milena Kozińska reprezentuje naszą szkołę w cyklicznym konkursie historycznym organizowanym przez MUZEUM POGRANICZA ŚLĄSKO-ŁUŻYCKIEGO w Żarach. Co miesiąc młodzież pisze testy z różnych epok historycznych są to bardzo trudne tematy i testy jednakowe dla szkół średnich i podstawowych. Momo tego że Milena jest najmłodszą uczestniczką osiąga bardzo wysokie wyniki. W pażdzierniku zajęła I-sze miejsce, w listopadzie VII miejsce, a w grudniu V miejsce jest to ogromny sukces. Gratulacje dla Mileny i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.
Iwona Ważna

fot. Iwona Ważna
 
STOPKA