SP1 Aktualności ŚWIĘTO MATEMATYKI już po raz piętnasty czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

ŚWIĘTO MATEMATYKI już po raz piętnasty

   14 grudnia w Naszej Szkole odbył się cykliczny Konkurs Matematyczny ŚWIĘTO MATEMATYKI pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Żary. Była to już piętnasta edycja tego konkursu. Organizatorem konkursu są nauczyciele matematyki żarskiej jedynki. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas ósmych wszystkich żarskich szkół podstawowych oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Olbrachtowie. Konkurs składał się z dwóch części: konkursu indywidualnego oraz zmagań zespołowych. W konkursie indywidualnym nagrodzeni zostali: Witold Wroński (KSP) – I miejsce, Paweł Koszykowski (SP1), Michał Czaiński (SP5), Mateusz Reszel (SP8) – II miejsce oraz Anna Szakiel (KSP) – III miejsce. W zmaganiach zespołowych najlepszymi okazali się: SSP – I miejsce, SP8, KSP – II miejsce oraz SP1 – III miejsce. Młodzież piszącą konkurs odwiedzili: Naczelnik Wydziału Oświaty – Elżbieta Maj oraz Przewodniczący Rady Miejskiej – Marian Popławski.
Alicja Kurzydło


fot. Alicja Kurzydło
 
STOPKA