SP1 Aktualności Apel podsumowujący naukę pływania w klasach 1-3 piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Apel podsumowujący naukę pływania w klasach 1-3

   Dnia 16 stycznia 2020 roku odbył się apel podsumowujący naukę pływania uczniów klas 3 oraz pokaz bezpiecznego korzystania z basenów i lodowisk w czasie ferii zimowych. Dyplomy i karty pływackie wręczyła w imieniu nauczycieli prowadzących naukę pływania - p. Barbara Mantyk. Natomiast ratownicy WOPR-u przeprowadzili pogadankę wraz z pokazem „Jak bezpiecznie korzystać z atrakcji basenowych i lodowisk”.
   Został również podsumowany konkurs na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową. W apelu uczestniczyli uczniowie klas 1 -3. Dziękujmy nauczycielom i ratownikom, a uczniom gratulujemy!
Patrycja Dudkiewicz


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA