SP1 Aktualności Dziewczynka z zapałkami – uwierz w święta środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dziewczynka z zapałkami – uwierz w święta

   Uczniowie klasy 3a, z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz rozpoczęcia Nowego Roku 2020, postanowili przygotować dla swoich rodziców niespodziankę – przedstawienie pt. Dziewczynka z zapałkami – uwierz w święta.
   9 stycznia na spotkanie noworoczne przybyli rodzice, ciocie i wujkowie oraz dziadkowie. Wystąpienie młodych aktorów spotkało się z wielkim uznaniem, gorącymi brawami i wielką radością oraz łzami wzruszenia ze strony tak licznie przybyłej publiczności!
   Klasa 3a postanowiła więc, 21 stycznia zaprosić na swoje przedstawienie kolegów z klas drugich, którzy na lekcjach edukacji polonistycznej omawiali baśnie J. Ch. Andersena. Tu również spotkali się z ciepłym odbiorem i brawami.  Przygotowali również drobne upominki dla młodszych kolegów.
   Gratuluję wszystkim aktorom – klasie 3a, oraz wtajemniczonym dziadkom za pomoc w przygotowaniu strojów, rodzicom za przygotowanie poczęstunku. Wszystkim za przybycie!
Patrycja Dudkiewicz


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA