SP1 Aktualności Prognoza pogody środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Prognoza pogody

   W styczniu uczniowie klasy 3a podsumowywali swoją wiedzę na temat zmian zachodzących w przyrodzie w różnych porach roku. Podczas lekcji przyrody dowiedzieli się jakie są składniki pogody i jak wpływają one na jej zmianę. Zadaniem podsumowującym zajęcia o pogodzie było wcielenie się w prezentera pogody i zaprezentowanie jej jak prawdziwa Pogodynka. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i część z nich nagrała krótkie filmiki z prognozą pogody, a część zaprezentowała prognozę na żywo.

   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz prezentacji w krótkim filmie! Gratuluję wszystkim prezenterom!
Patrycja Dudkiewicz

fot. Patrycja Dudkiewicz

 
 
STOPKA