SP1 Aktualności Uczniowie wzorowi - I pólrocze roku szkolnego 2019/2020 czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Uczniowie wzorowi - I pólrocze roku szkolnego 2019/2020

   Zakończyło się pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020. Miarą sukcesu jest indywidualne poczucie człowieka, że zrobił coś ważnego, wykonał dobrą robotę. Pragniemy pogratulować Wszystkim Uczniom, którzy odnieśli sukces i czują się dumni. My też jesteśmy z Was dumni :)
   Szczególne gratulacje należą się jednak Tym Uczniom, którzy wykazali się wzorową postawą i dużą wiedzą, czego dowodem są wysokie średnie ich ocen. Oto oni:

KLASA 1A: 

Bartkowiak Piotr 
Borciuch Maciej 
Hedloff Zuzanna 
Olech Agata 
Roman Michał 
Śmiłowski Szymon 
Wąsowicz Małgorzata 

KLASA 1B: 

Dziadkiewicz Agnieszka 
Kukuła Bartosz 
Łódzki Maksymilian 
Nowak Amelia 
Polaczek Amelia 
Redes Jakub 
Tur Maciej 

KLASA 1C: 

Borka Paweł 
Burzyński Aleksander 
Ciechomska Hanna 
Kaczmarek Iga 
Kloc Lena 
Ledwig Alan 
Malik Maurycy 
Matusik Antonina 
Nowak Milena 
Pruski Maksymilian 
Roszak Igor 
Wąsowicz Julia 

KLASA 2A: 

Bronowicki Igor 
Jans Stanisław 
Konieczna Amelia 
Koziński Michał 
Mikołajczuk Michalina 
Rabski Filip 
Stec Wojciech 
Śmiłowska Barbara 

KLASA 2B: 

Gardaszewski Aleksander 
Lenczyk Tymon 
Rymczak Weronika 
Śniatecki Mateusz 

KLASA 2C: 

Budzyła Laura 
Kondratowicz Piotr 
Korman Oliwia 
Kusy Jakub 
Lidtke Anna 
Mrzewa Sebastian 
Rudnicka Lena 
Rydecki Filip 
Talacha Igor 

KLASA 2D: 

Janicka Anna 
Pakiet Jakub 
Staniak Oliwia 
Tabaczek Maja 

KLASA 3A: 

Budnik Łucja 
Kuchta Hubert 
Michalak Lena 
Mrzewa Mateusz 
Ostrowska Klaudia 
Płóciennik Maja 
Przetacznik Wiktor 
Sosnowski Ryszard 

KLASA 3B: 

Frątczak Lena 
Galuba Maria 
Kisielewski Marcel 
Rosa Wojciech 
Śniatecka Aleksandra 
Zawadzka Oliwia 

KLASA 3C: 

Bińczak Michał 
Idzik Otylia 
Kozik Lena 
Lichodziejewski Damian 
Łopuch Jakub 
Szewczyk Anita 

KLASA 3D: 

Baworowska Milena 
Budzyła Sandra 
Jasińska Zoe 
Łódzki Szymon 
Makuć Amelia 
Prokop Karolina 

KLASA 4 A: 

Giembarowska Alicja – 4,80 – bardzo dobre 
Kasprolewicz Lilianna – 5,00 – wzorowe 
Benesz Mateusz – 5,09 – wzorowe 

KLASA 5A: 

Kuźniar Stanisław – 4,75 – wzorowe Mazur 
Bartosz – 4,75 – wzorowe 
Urban Antoni – 4,83 – bardzo dobre 
Dziewiński Błażej – 4,92 – wzorowe 
Kozińska Milena – 5,67 – wzorowe 
Kondratowicz Anna – 5,67 – wzorowe 

KLASA 5B: 

Bogdańska Julia – 4,75 – wzorowe 
Szymański Marcel – 4,92 – wzorowe 
Ruczkowska Maja – 5,00 – bardzo dobre 
Strochalska Zuzanna – 5,17 – wzorowe 
Wywigacz Hanna – 5,17 – wzorowe 
Borkowski Łukasz – 5,17 – bardzo dobre 
Borysiak Wojciech – 5,25 – bardzo dobre 
Henke Damian – 5,25 – bardzo dobre 
Karaś Antoni – 5,42 – bardzo dobre 

KLASA 5C: 


KLASA 5D: 


Stelmach Piotr – 4,79 – bardzo dobre 
Popko Jakub – 4,83 – wzorowe 
Lenk Jakub – 4,83 – bardzo dobre 
Lipa Emilia – 5,00 – wzorowe 
Federowicz Natalia – 5,00 – wzorowe 
Hasiuk Hanna – 5,36 – wzorowe 

KLASA 5E: 

Kuriata Szymon – 5,00 – wzorowe 

KLASA 5F: 

Frak Maja – 4,75 – wzorowe 
Grygowska Marta – 4,92 – wzorowe 

KLASA 6A: 

Konieczna Noemi – 4,83 – wzorowe 
Michalak Aleksander – 4,83 – bardzo dobre 
Mikołajczuk Marcin – 4,83 – wzorowe 
Nastalska Sandra – 4,83 – bardzo dobre 
Turek Paulina – 4,83 – bardzo dobre 

KLASA 6B: 

Nowacka Magdalena – 4,75 – wzorowe 
Nowek Dawid – 4,75 – wzorowe 
Kisielewski Dawid – 4,83 – bardzo dobre 
Olechno Bartosz – 5,00 – wzorowe 

KLASA 6C: 

Sereda Dominika – 4,75 – wzorowe 
Jelska Zuzanna – 4,92 – wzorowe 
Cieślar Aleksandra – 5,00 – wzorowe 
Korzeniowska Julia – 5,00 – wzorowe 
Zielonka Antoni – 5,08 – wzorowe 

KLASA 6D: 

Rudnicka Nicole – 4,83 – wzorowe 
Sygutowski Bartosz – 4,83 – wzorowe 

KLASA 6E: 

Żmuda Julia – 4,75 – bardzo dobre 
Makowski Michał – 4,83 – bardzo dobre 
Sienkiewicz Maciej – 5,08 – bardzo dobre 
Złotnik Maja – 5,25 – wzorowe 
Kosiorska Nadia – 5,42 – wzorowe 
Lipińska Maja – 5,75 – wzorowe 

KLASA 6F: 

Najdek Kinga – 4,75 – wzorowe 
Kukuła Klaudia – 5,00 – wzorowe 
Lenczyk Hanna – 5,00 – wzorowe 

KLASA 6G: 

Niewiadoma Nikola – 4,75 – wzorowe 
Kozak Kinga – 4,83 – wzorowe 
Złotnik Zuzanna – 4,92 – bardzo dobre 

KLASA 7A: 

Juchniewicz Krystian – 4,79 – bardzo dobre 
Sobczak Adam – 4,89 – bardzo dobre 
Pasławski Mateusz – 4,93 – wzorowe 
Błażewicz Anna – 5,00 – wzorowe 

KLASA 7B: 

Stańczyk Klaudia – 4,77 – wzorowe 
Gardaszewski Jakub – 4,93 – wzorowe 
Harasim Maja – 4,93 – wzorowe 
Kalkowska Emilia – 5,00 – bardzo dobre 

KLASA 7C: 

Reszel Anna – 4,86 – bardzo dobre 
Nowacka Zuzanna – 5,21 – wzorowe 

KLASA 7D: 

Paliga Marcin – 4,86 – bardzo dobre 

KLASA 8A: 

Sygutowska Zuzanna – 4,93 – wzorowe 
Wójtowicz Milena – 5,00 – wzorowe 

KLASA 8B: 

Góra Maryna – 4,79 – wzorowe 

KLASA 8C: 

Koszykowski Paweł – 4,79 – wzorowe 
Popowski Kacper – 4,86 – wzorowe 
Krzyżanowska Dominika – 5,00 – wzorowe 
Stankiewicz Paweł – 5,14 – wzorowe 










fot. Edyta Talarowska, Igor Rybaczek i Cezary Sułkowski
 
STOPKA