SP1 Aktualności Spektakl iTeatru pt. „Psiakość” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spektakl iTeatru pt. „Psiakość”

   „Psiakość” Wspólnie z uczniami klasy 5f uczestniczyłam w spektaklu iTeatru. Obejrzeliśmy przedstawienie z Teatru Lalek w Olsztynie w reżyserii Marioli Ordak-Świątkiewicz pod tytułem „Psiakość”. Poznaliśmy adresowaną do szerokiego grona publiczności, ciepłą, zabawną, pełną uroku, wzruszającą historię o wartościach uniwersalnych: przyjaźni, miłości, bliskości, nadziei i zaufaniu. Występ aktorów i lalek przeplatały projekcje multimedialne. Cieszę się, że dzięki cyfryzacji wzięliśmy udział w prawdziwej uczcie dla oka i ucha – Jola Kozińska, wychowawczyni 5f.


fot. Jolanta Kozińska
 
STOPKA