SP1 Aktualności Lubimy Pomagać! czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lubimy Pomagać!

   W ramach współpracy ze szkołą w Ugandzie, rodzice z klasy 5 B zorganizowali akcje charytatywną - zbiórkę pieniędzy podczas szkolnego kiermaszu Bożonarodzeniowego, które w całości postanowili przekazać na pomoc szkole podstawowej Dalpa z Ugandy z która współpracujemy. Za zebrane pieniądze dzieci otrzymały wyprawkę na nowy rok szkolny, który zaczął się w Ugandzie miesiąc temu. Pomoc płynąca z serca bardzo uszczęśliwiła dzieciaczki, co widać na załączonych zdjęciach, ponieważ dla każdego z nich zakup zwykłego zeszytu to ogromny wydatek. Dziękuję rodzicom mojej klasy za taki gest i tak ogromne serca.
Anita Domańska


fot. Aniata Domańska
 
STOPKA