SP1 Aktualności Konkurs walentynkowy w bibliotece szkolnej pt. "Wiersz o miłości" wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs walentynkowy w bibliotece szkolnej pt. "Wiersz o miłości"

   2 marca biblioteka szkolna ogłosiła wyniki literackiego konkursu walentynkowego pt. "Wiersz o miłości". Wpłynęły 3 prace, które zostały nagrodzone dyplomami i słodkościami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Zwyciężyła Dominika Kamińska z klasy 8 b, otrzymała nagrodę główną sponsorowaną przez Kino Pionier - bilety na wybrany film dla dwojga. Rosną nam poeci Igor Talacha z klasy 2c i Lena Frątczak z klasy 3b. Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu za wspaniały, nieujawniony dotąd talent poetycki. Zapraszamy do udziału uczniów w następnych konkursach organizowanych przez bibliotekę. Już wkrótce konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas 4 - 8.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz-Nalaskowska


fot. Aleksandra Witkowska
 
STOPKA