SP1 Aktualności UWAGA - GŁOSOWANIE! środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

UWAGA - GŁOSOWANIE!

   Zapraszamy do udziału w głosowaniu na logo naszego projektu międzynarodowego. Razem z klasą 7a i 7c bierzemy udział w międzynarodowym projekcie ekologicznym z języka angielskiego "Kropla w morzu" (ang. "A drop in the ocean"). Uczniowie naszej szkoły oraz Grecji i Czech przygotowali swoje propozycje. Teraz czas wybrać najlepsze logo. Także Wy możecie wziąć udział w głosowaniu. Wystarczy wejść na stronę 
LINK

i kliknąć "Vote", wpisać swoje imię lub nazwę kraju, zapisać swój głos "Save", podziękować za możliwość edycji odpowiedzi, klikając "No thanks, I don't want to" (na dole strony).

   Logo nr 1 i nr 2 jest z Czech, logo nr 3 i 4 z Grecji, a logo nr 5, 6 i 7 z naszej szkoły. Autorkami naszych prac są Zuzanna Nowacka (logo nr 5), Zuzanna Stachów (logo nr 6) oraz Aneta Truś (logo nr 7).

   Prosimy całą społeczność szkoły (i nie tylko) o zagłosowanie na Waszym zdaniem najlepsze logo naszego projektu.
 Z góry dziękujemy za zaangażowanie.
Izabela Mielniczek koordynator projektu

 
STOPKA