SP1 Aktualności Ćwiczenia I zabawy logopedyczne w domu piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ćwiczenia I zabawy logopedyczne w domu

   Do utrwalania prawidłowej wymowy warto skorzystać z podanych niżej linków, na których można znaleźć ćwiczenia on-line, ćwiczenia do wydrukowania oraz dużo ciekawych pomysłów na zabawy logopedyczne w domu.
Jolanta Koch

Ćwiczenia do druku


Ćwiczenia on-line


 Zajęcia logopedyczne zdalnie

   Mimo trudnej sytuacji, działamy logopedycznie w domu i online. Ćwiczymy buzię i język, czytamy teksty naszpikowane trudnymi do wymowy głoskami, wykonujemy zadania i ćwiczenia, bawimy się grami logopedycznymi. Oto wiersz do utrwalania głosek szumiących o Jeżyku i jego żonie, której poszukiwał. Nasi uczniowie ją znaleźli. Ćwiczcie dalej! Pozdrawiam i przesyłam logopedycznego całusa!
logopeda Jolanta Koch
 
STOPKA