SP1 Aktualności Konkurs Pięknego Czytania poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs Pięknego Czytania

   Uczniowie Julia Korzeniowsa z klasy 6c, Jakub Łopuch z klasy 3c, Antoni Karaś z klasy 5b, Maja Harasim z klasy 7b, Lipińska Maja z klasy 6e, Zuzanna Durys z klasy 5a, Kosiorowska Nadia z klasy 6e wzięli udział w zdalnym Konkursie Pięknego Czytania i tym samym zakwalifikowali się do udziału w XXI Przeglądzie: Mistrza Pięknego Czytania pt. "Witaj przygodo" organizowanego przez Bibliotekę Wojewódzką w Zielonej Górze. Popatrzcie na ich nagrania. Gratuluje wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękuję i podziwiam Was nie tylko za zdolności ale również za chęć udziału, wysiłek nagrania filmu, wytrwałość i pracowitość. Brawo Wy!!! Dziękuję również za współpracę nauczycielom polonistom.
Anna Andrukiewicz 
STOPKA