SP1 Aktualności Jak chronimy przyrodę? piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Jak chronimy przyrodę?

   Klasa 2b w ramach projektu Jak chronimy przyrodę? zdobyła wiedzę o ekosystemie jakim jest łąka. Po obejrzeniu filmu z cyklu Wędrówki Skrzata Borówki - łąka uczniowie dowiedzieli się, jak ważnym środowiskiem przyrodniczym dla wielu zwierząt i roślin jest łąka i jakie negatywne skutki dla środowiska przynosi wypalanie traw. Jednym z zadań jakie mieli do wykonania w ramach tego projektu było namalowanie łąki. Uczniowie poznawali też ptaki żyjące w Polsce, słuchali nagrań ich śpiewów, oglądali film Ptaki Polski. W ramach edukacji technicznej mieli za zadanie ulepienie dowolnego ptaka.Oto kilka prac, które wykonali.
Opracowała Ewa Witkowska 
STOPKA