SP1 Aktualności Sprzątanie świata 2020 środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sprzątanie świata 2020

   Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach wraz z rodzicami spotkali się w sobotnie popołudnie w parku przy ul. Paderewskiego/Czerwonego Krzyża, aby wspólnie zrobić coś dobrego dla Ziemi. Wszystkim zaangażowanym w akcje serdecznie dziękujemy, a szczególnie pani Anecie Grabowskiej kierownik od spraw zieleni miejskiej w Żarach.
Wychowawcy świetlicy
 
Sprzątanie Świata

Jak co roku klasy 1 - 3 wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata.W tym roku sprzątaliśmy 17 i 18 września. Hasłem przewodnim w tym roku, tak, jak w całym kraju było Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję. W tym roku ze względu na pandemię Covid-19 nie mogliśmy sprzątać poza terenem szkoły. Sprzątaliśmy teren wokół szkoły! Wszyscy uczniowie wyposażeni w rękawiczki, worki na śmieci z zapałem przystąpili do szukania ŚMIECI.Panie też aktywnie brały udział w tej akcji! Teren posprzątaliśmy i z poczuciem dobrze spełnionego zadania wróciliśmy do klas zdobywać wiedzę.
Ewa Witkowska
 


fot. Ewa Witkowska


    Dnia 17 września klasa 3d uczestniczyła w akcji sprzątania świata. Dzieci zabezpieczone w rękawice i worki pięknie wysprzątały teren zielony wkoło szkoły. Dbamy o naszą ziemię i chcemy by była piękna i czysta.
Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska
   Uczniowie klasy 1a wzięli udział w akcji Sprzątania Świata. Dzieci sprzątaly teren wokół szkoły. Po skończonej pracy miło im było bawić się na czystym placu zabaw.
Halina Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak
   Klasa 1b - sprząta świat.
Wioletta Bas
fot. Wioletta Bas
 


 
STOPKA