SP1 Aktualności Sportowe osiągniecia piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sportowe osiągniecia

Szkolne zawody sportowe w piłkę nożną

   25 września odbyły się szkolne zawody sportowe w piłkę nożną. W piłkarskim turnieju chłopców z klas 4-6 drużyna SP1 zajęła trzecie miejsce. Gratulacje za walkę do końca w trudnych warunkach atmosferycznych.
Aleksander SatchówKoszykarski debiut

   26 września miał miejsce bardzo udany wystąp w II ligowym spotkaniu naszego wychowanka - rocznik 2005 (w maju ukończył 15 lat). Kacper Reczyński w swoim debiucie na II ligowym parkiecie zagrał odważnie i zdobył pierwsze punkty!‼️ Brawo Kacper! Teraz tylko praca, praca, praca, a efekty mogą wszystkich zaskoczyć.


fot Małgorzata Fudali-Hakman

Strzelectwo sportowe

   Maciej Zdebiak z klasy 7 regularnie zalicza świetne wyniki w strzelectwie sportowym. W ostatnią sobotę również zajął medalowe miejsce w otwartych zawodach strzeleckich o Puchar LOK. Zapraszamy także innych uczniów do sekcji strzeleckiej.
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz
Koszykarski Camp z Gortatem

   Nasz uczeń Szymon Sobczak z klasy 4b uczestniczył w Campie Koszykarskim Marcina Gortata, który we wrześniu odbył się w Łodzi :-)

II miejsce w piłkarskim turnieju

   23 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. W piłkarskim turnieju chłopców z klas 7-8 drużyna SP1 zajęła drugie miejsce ulegając w finalnym meczu zwycięzcom turnieju zaledwie 1:2. Gratulacje za walkę do końca!
Rajmund Kondratowiczfot. Rajmund Kondratowicz
Osiągnięcia w tenisie


   Zajęcie II miejsca na podium w turnieju tenisowym Mistrzowstwa Województwa Lubuskiego "Młodzi lubuscy tenisiści 2020". Kolejne osiągnięcie w tym sezonie to II miejsce w turnieju "Młodzierzowe Mistrzostwa Zielonej Góry". Oraz zdobyty trzeci juz puchar, medal oraz II miejsce w Ogolnopolskim Turnieju Tenisowym Babolat Eximport Cup Żary 2020.
I miejsce w województwie w szachach

   Michał Bodnar uczeń 2b zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego Juniorek i Juniorów w szachach. Gratulacje!
Aleksander Stachówfot. Aleksander Stachów

I miejsce w ogólnopolskim wyścigu kolarskim

   Agata Olech uczennica 2a zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Złotoryja (kat. wiekowa 5-8 lat). Gratulacje! :-)
Aleksander Stachówfot. Aleksander Stachów

 
STOPKA