SP1 Aktualności Z życia klasy 3d piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Z życia klasy 3d

Eksperymenty

   Nieco egzotyki w klasie 3d. Mandala - rysunek na planie koła. Wywodzi się z tradycji hinduskiej a jej nazwa oznacza „koło życia, cały świat”. Jej terapeutyczne działanie dostrzegł też K.G. Jung psychoanalityk szwajcarski. Jej tworzenie pomaga w rozwijaniu nie tylko kreatywnej edukacji, ale pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji. Pomaga też wyrażać uczucia, lęki myśli. Na zdjęciach widać prace dzieci z klasy 3D. Czy się udało? Oceńcie sami.
Ewa Siatkowska


fot. Ewa Siatkowska
Dzień chłopca w klasie 3d

   Dziś chłopcy obchodzili swoje święto. Zyczylismy im wielu sukcesów w szkole, spełnienia wszystkich marzeń i samych radosnych i szczęśliwych chwil. W podziękowaniu za podarunki i życzenia dziewczynki dostały słodkiego..... cukierka oczywiście.
Ewa Siatkowskafot. Ewa Siatkowska
 
STOPKA