SP1 Aktualności Dzień Chłopaka czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień Chłopaka

DZIEŃ CHŁOPAKA W 1B 


   Dzień Chłopaka w klasie 1b był pierwszą klasową imprezą. Dziewczynki przygotowały bardzo ciekawe konkursy m.in. odbyło się golenie, wszak nie golarką, ale ekologicznym nożykiem, próbowanie cytrynki z uśmiechem na twarzy. Chłopcy musieli wykazać się też znajomością marek samochodów, a rodzice zadbali o poczęstunek i upominki. Na zakończenie koleżanki z klasy wręczyły im szarfy z napisem SUPER CHŁOPAK z 1b, dyplomy oraz drobne upominki. To była SUPER IMPREZA!
Wioletta Bas


fot. wioletta BasDZIEŃ CHŁOPAKA W 2A

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka, który nasza klasa świętowała wspólnie. Z racji święta dziewczynki złożyły chłopcom najserdeczniejsze życzenia. Każdy dżentelmen otrzymał piękny upominek ufundowany przez rodziców. Serdecznie DZIĘKUJEMY!
Monika Majerska


fot. Moika Majerska
DZIEŃ CHŁOPAKA W 3D 

   Dziś chłopcy obchodzili swoje święto. Zyczylismy im wielu sukcesów w szkole, spełnienia wszystkich marzeń i samych radosnych i szczęśliwych chwil. W podziękowaniu za podarunki i życzenia dziewczynki dostały słodkiego..... cukierka oczywiście.
Ewa Siatkowskafot. Ewa Siatkowska
DZIEŃ CHŁOPAKA W 6A 


fot. Katarzyna Maciejak
 
STOPKA