SP1 Aktualności Z życia klasy 1A wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Z życia klasy 1A

Dzień Chłopaka w 1A

   Z okazji Dni Chłopaka w klasie 1A było wesoło od rana. Chłopcy rywalizowali w wielu przygotowanych dla nich konkurencjach. Popisywali się znajomością pojazdów, celnością, siłą, tańcem oraz bystrością. To był bardzo udany dzień. Każdy chłopiec otrzymał szarfę "Super Chłopaka", breloczek, wiele dyplomów, laurki i słodkości od koleżanek. Na pewno dzień ten będą długo wspominać.
Halina Kulbida-Pietrzak


fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Zabawy z figurami

   W ramach edukacji matematycznej uczniowie klasy 1a poznawali figury geometryczne. Klasyfikowali je według kształtu, wielkosci i koloru. Na koniec stworzyli ciekawe geometryczne obrazy.
Halina Kulbida-Pietrzakfot. Halina Kulbida-Pietrzak

 
STOPKA