SP1 Aktualności Pasowanie na ucznia sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Pasowanie na ucznia

   Dnia 9 października 2020 roku uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.
 
   Pierwszoklasiści wykazali się wiedzą z zakresu wszystkich edukacji, pięknie recytowali wiersze, liczyli pamięciowo, zaśpiewali piosenkę i wykonali kilka ćwiczeń sportowych. Jednym słowem zdali swój pierwszy, szkolny egzamin.

   Drogie dzieci z okazji tak pięknego i szczególnego dnia chcielibyśmy złożyć Wam, najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam wielu sukcesów szkolnych, pogody i uśmiechu, jak najwyższych ocen oraz wytrwałości w pokonywaniu wszystkich trudności jakie staną na Waszej drodze.
   
   Gratuluję Uczniom – życząc sukcesów w zdobywania wiedzy i umiejętności, uśmiechu i jak najlepszych ocen.

   Wychowawcom - sukcesów pedagogicznych oraz dobrej współpracy z rodzicami.

   Rodzicom - samych radości i jak najmniej zmartwień.
Z pozdrowieniami

Honorata Kryszewska - wicedyrektor


fot. Rajmund Kondratowicz

fot. Wioletta Bas
 
STOPKA