SP1 Aktualności Spotkane ze Strażą Miejską piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spotkane ze Strażą Miejską

   Dnia 20 października 2020 roku uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu ze Strażą Miejską na temat: „Bezpieczna droga do szkoły”. Panie omawiały sytuacje związane z bezpieczeństwem w drodze do i ze szkoły, udzieliły instruktażu dotyczącego przejścia tylko w dozwolonych miejscach.

   Ponieważ uczniowie klas 1 uczestniczą w Ogólnopolskim Konkursie – Akademia Bezpiecznego Puchatka, wszystkie przekazane informacje przez Panie ze Straży Miejskiej będą wykorzystane praktycznie i w konkursie.

  Wychowawczynie przeprowadziły również lekcje związane z zachowaniem bezpieczeństwa uczniów.

   Na koniec spotkania uczniowie otrzymali upominki w postaci znaczków i kamizelek odblaskowych. Spotkane odbyło się z zachowanie wszelkich procedur dotyczących COVID-19.
Z bezpiecznymi pozdrowieniami
Honorata Kryszewska - wicedyrektor

fot. Teresa Kacprzak
 


Próbny alarm dla klas I

   Dnia 20 października 2020roku odbył się próbny alarm dla uczniów klas pierwszych.
   Wychowawcy klas ogłosili alarm dla swoich uczniów, uczniowie ustawieni parami zostali ewakuowali z budynku, pod nadzorem nauczycieli. Ewakuacja uczniów przebiegała zgodnie z instrukcją, czas ewakuacji – to 2 minuty.
   Nauczyciele sprawdzili obecność w klasach:
Kl. 1a – 20/23 obecnych
Kl. 1b – 21/23 obecnych
Kl. 1c- 22/24 obecnych
Ogółem obecnych było – 63/ 70 uczniów.
Honorata Kryszewska
wicedyrektor
 
STOPKA