SP1 Aktualności DOBRE SERCA I ŻYCZLIWOŚĆ NADAL ŻYWE I NADAL W CENIE! czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

DOBRE SERCA I ŻYCZLIWOŚĆ NADAL ŻYWE I NADAL W CENIE!

   Serdeczne podziękowania składam Panu Grzegorzowi Wywigacz, Tacie Hani Wywigacz z klasy VIB za wykonanie, wręcz artystycznego, dystrybutora na płyn do dezynfekcji rąk. Dzieło, przepiękne i praktyczne, będzie służyło uczniom po ich powrocie do szkoły. Tymczasem dystrybutor umiejscowiony jest przy wejściu do sekretariatu, aby goście mogli nacieszyć nim oko i zdezynfekować dłonie  Jeszcze raz bardzo dziękuję za tę wspaniałą inicjatywę i życzę dużo zdrowia 
Agnieszka Ropska - dyrektor Szkołyfot. Agnieszka Ropska
 
STOPKA