SP1 Aktualności Sportowe osiągniecia poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sportowe osiągniecia

Piłka nożna

   Wiktor Jelski uczeń klasy 6f trenuje piłkę nożną w Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego w Zielonej Górze. W miniony weekend (9-11 października) chłopcy brali udział w turnieju SBG CUP w Jarocinie. Chłopcy wygrali wszystkie mecze aż do finału. W finale ulegli APR Reissa z Poznania zajmując 2 miejsce. W turnieju brały udział między innymi takie zespoły jak: Warta Poznań, APR Reissa, Progress Gorzów czy APF Zielona Góra. Brawo Akademia! Brawo Drużyna! Brawo Wiktor!


Akrobatyka sportowa

   Zuzanna Jelska uczennica klasy 7c wraz z koleżankami z klubu Weroniką Szik i Anną Wołowicz brała udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej w Łańcucie. Trójka dziewcząt zajęła 9. miejsce w finale. Zawody odbyły się 2-4 października 2020 r. Zuzanna wraz z koleżankami trenują w Uks-Akro Dwójka w Żarach. Gratulacje! 
STOPKA