SP1 Aktualności Jesień z książką sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Jesień z książką

Agnieszka Dziadkiewicz poleca:

"Wybrałam książkę" Bernadette", ponieważ lubię Bernadette bo jest fajna.
Dużo nauczy drugiego człowieka. Jest moją ulubioną świętą.
Wybrałam również książkę "Mała syrenka", ponieważ jest ciekawa i dziwne jest to, że książę i syrenka mieli w tym samym czasie urodziny."
Amelka i Piotr polecają na jesienne wieczory

Amelka Bartkowiak poleca "Baśnie H.CH. Andersena",
w tej książce można przeczytać wiele ciekawych historii.
Piotr Bartkowiak poleca książkę "Moje zwierzęta. Hobby",
ponieważ jest to książka o zwierzętach.
Zuzia i Janek polecają książki

   Zuzia Cioch na jesienne dni poleca książki "Nela mała reporterka" Opowiadają one o przygodach dziewczynki, która zwiedza świat i ma wiele ciekawych przygód. Nela karmiła małego słonika, zjeżdżała na linach w dżungli, poznała zwyczaje plemion afrykańskich, nurkowała w głębinach. Książki są bardzo kolorowe, jest w nich dużo zdjęć.
Zuzia poleca przygody Neli, ponieważ czytając te książki można się dużo dowiedzieć o całym świecie.

   Janek Cioch poleca książkę "Autochody", ponieważ jest w niej bardzo dużo nietypowych pojazdów, a nawet wynalazków. Auta przedstawione w książce niestety nie jeżdżą po normalnych drogach - więc nie można ich na codzień oglądać, jeżdżą po specjalnych drogach książkowych. Nazwy niektórych z nich: hip hopowy wóz, bryka dzwonnika, auto pana gogle. Po zapoznaniu się z tą super książką każdemu dziecku na pewno nie zabraknie pomysłu na wynalezienie własnego pojazdu.


 
 
STOPKA