SP1 Aktualności Artystycznie w 2A piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Artystycznie w 2A

   Lepienie w masie solnej, wykonywanie ozdób i pieczenie pierników są dla dzieci ciekawą formą spędzenia czasu szczególnie w okresie przedświątecznym. Uczniowie chętnie podjęli się tej pracy. Stworzyli przeróżne kształty, które po upieczeniu ozdabiali według własnego pomysłu. Wykonując dzieła artystyczne uczniowie odkrywają świat, uczą się tworzenia nowych rzeczy, rozwijają swoje zdolności. Prace twórcze przygotowywane przez uczniów rozwijają w nich kreatywność i wyobraźnię. Ważna jest tu również satysfakcja z samodzielnie wykonanej pracy.
Gratuluję!
Monika Majerska


fot. Monika Majerska
 
STOPKA