SP1 Aktualności Świetlica SP1 Żary sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Świetlica SP1 Żary

    W październiku dzieci uczestniczyły w zajęciach świetlicowych pod nazwą "Jestem tolerancyjny" oraz "Pomocna Dłoń". Dyskutowaliśmy o różnicach między ludźmi i co oznacza niepełnosprawność. Dzieci wyciągnęły wnioski i stwierdziły, że nie wolno nikogo wykluczać. Swą pomocną dłoń wyciągnęły do zwierzaków z Żarskiego Schroniska dla zwierząt. Niestety pandemia odesłała nas do domów, więc panie ze świetlicy zakończyły akcję same, zawożąc zebrane dary do schroniska. Dziękujemy Wam za Wasze WIELKIE serduszka!

    Niedawno obchodziliśmy Dzień Misia. Zbliżał się też okres świątecznych przygotowań. Dlatego świetlica szkolna postanowiła połączyć obie okazje - wykonaliśmy piękne ozdoby choinkowe w kształcie misiów, z zimnej porcelany. W filmie znajdziecie przepis na wykonanie takich ozdób. Zobaczcie sami jakie są piękne! Małe elfy zgłębiały też tajniki origami modułowego, dzięki czemu w świetlicy szkolnej pilnuje porządku piękny Mikołaj!

 
 
STOPKA