SP1 Aktualności „Lubuska Szkoła ćwiczeń w Żarach szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów” sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Lubuska Szkoła ćwiczeń w Żarach szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów”
 
   W ramach oszczędności wygenerowanych w trakcie realizacji projektu Beneficjent – Gmina Żary o statusie miejskim za zgodą Instytucji Pośredniczącej – Ministerstwa Edukacji Narodowej zakupił 24 sztuk laptopów dla szkół (a pośrednio dla nauczycieli) szkół współrealizujących projekt. Zakup laptopów to narzędzie niezbędne do wsparcia i dostosowania warunków pracy nauczycieli w obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej COVID-19.


   Miło nam poinformować, że nasza szkoła wraz z innymi żarskimi placówkami, a także z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze brała udział w realizacji projektu unijnego pod nazwą: "Lubuska Szkoła Ćwiczeń szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów". Oprócz wiedzy i wymiany doświadczeń otrzymaliśmy też inne profity. Kierujemy więc podziękowania dla autorek i koordynatorek projektu: pani Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu - Elżbiety Maj oraz pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Żarach - Małgorzaty Stodulskiej.
Agnieszka Ropska
 
STOPKA