SP1 Aktualności 17 Lutego Międzynarodowy Dzień Kota czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

17 Lutego Międzynarodowy Dzień Kota

Zapraszam wszystkich miłośników kotów do udziału w konkursie czytelniczo - plastyczno - fotograficznym pt. "Z kotem mi do twarzy".

Regulamin:
  1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów SP 1 w Żarach.
  2. Praca konkursowa to zdjęcie lub rysunek kota, wykonany dowolną techniką plastyczną oraz umieszczenie opisu kota. Opis powinien zawierać: imię kota, wiek kota, jego ulubione przysmaki i zabawy, sposób w jaki się nim opiekujemy, ciekawą kocią przygodę.
  3. Prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej lub przesłać skan na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 17 lutego 2021r.
  4. Do wygrania kocie gadżety.

PS. Jeśli przeczytałeś|przeczytałaś ciekawą książkę o kotach i chcesz ją polecić czytelnikom, prześlij zdjęcie książki i krótką jej recenzję na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Twoją propozycję umieścimy na FB Biblioteki. Zachęcam Cię do obejrzenia naszej strony na FB - kocia biblioteka czeka.
z miauczącymi pozdrowieniami panie z biblioteki


 
 
STOPKA