SP1 Aktualności KONKURS PLASTYCZNY ONLINE – MOJE SPOJRZENIE NA POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – OZDOBY CHOINKOWE czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

KONKURS PLASTYCZNY ONLINE – MOJE SPOJRZENIE NA POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – OZDOBY CHOINKOWE

   Wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym online o tematyce:

1) Moje spojrzenie na postać Świętego Mikołaja;

2) Ozdoby choinkowe.


Celem konkursu było zainteresowanie dzieci szerokim wachlarzem możliwości realizacji swoich plastycznych umiejętności oraz zainteresowanie tematyką świąteczną w tym wizerunku Świętego Mikołaja tym tradycyjnym oraz współczesnym. Konkurs plastyczny miał na celu pobudzenie estetycznej wrażliwości oraz wyobraźni uczestników i ich manualnych zdolności do tworzenia prac płaskich, a także przestrzennych.

Serdecznie dziękuję za udział w konkursie plastycznym on-line następującym uczniom: Milena Kozińska - 6a, Wojciech Borysiak - 4c, Gabrysia Rak - 4b, Emilia Lipa - 6d, Maja Złotnik - 7e, Michał Kunc - 7d, Łukasz Borkowski - 6b, Marlena Polaczek - 4b, Lilianna Kasprolewicz - 5a, Antoni Karaś - 6b, Szymon Sobczak - 4b, Bartek Olechno - 7b, Maja Lipińska - 7e, Alan Małkowski - 4b, Mikołaj Biernacki - 7e, Michał Gulanowski - 5a, Kryspin Firmanty - 6a, Nicole Rudnicka - 7a, Patrycja Kuś - 7e, Maria Kolasa - 6c, Filip Bąkowski - 7b, Dawid Nowek - 7b, Wojciech Rosa - 4c, Anna Jaśkiewicz - 4b, Dominika Mazurek - 7b.
Zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.
Agnieszka Suszycka
fot. Agnieszka Suszycka
 
STOPKA