SP1 Aktualności Konkurs czytania w klasie 3d sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs czytania w klasie 3d

   W czasie nauki zdalnej w klasie 3d odbył się konkurs czytania. Dzieci z klasy czytały wybrany przez siebie tekst. Cała klasa wybierała zwycięzców biorąc pod uwagę płynność, wyrazistość oraz odpowiednią intonację. W wyniku głosowania miejsce 1 zajął Ernest Jakubowski. Przyznano również dwa miejsca drugie dla Mileny Starosty i Mai Tabaczek. Dzieci już po powrocie do szkoły otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Zamek Królewski w Warszawie oraz Urząd Miejski w Żarach. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia oraz słodycze. Nad sponsoringiem czuwały mamy uczniów, którym składam serdeczne podziękowania za pomoc.
Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska
 
STOPKA