SP1 Aktualności Nie hejtuj sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Nie hejtuj

   09.02.2021 r. obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI 2021) Z tej okazji oraz w ramach realizacji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żarach, na zlecenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, nagrał spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży, skierowany głównie do Was rodzice i opiekunowie. Zachęcam do obejrzenia załączonego spotu antyhejtowego, związanego z zapobieganiem mowie nienawiści.
Aneta Kochanowicz

 
STOPKA