SP1 Aktualności ŻYCZENIA DLA PANI IZABELI I PANI STANISŁAWY czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

ŻYCZENIA DLA PANI IZABELI I PANI STANISŁAWY

   Jest taki szczególny moment w życiu każdego pracującego człowieka, przejścia na zasłużony odpoczynek. Z tej okazji wyrażamy serdeczne gratulacje i wyrazy wielkiego uznania za wieloletnią pracę w naszym gronie. Dziś się żegnamy, choć mamy nadzieję, że nadarzy się jeszcze nie jedna okazja do miłych spotkań. Wyrażamy też nadzieję, że podobnie jak my wszyscy będziecie dobrze wspominać spędzone Razem z nami lata. Życzymy wielu lat w zdrowiu oraz dużo czasu na realizację swoich pasji i marzeń, na które do tej pory nie było czasu.
Z wyrazami szacunku koleżanki i koledzy z pracy.

 
fot. Patrycja Dudkiewicz

 
STOPKA