SP1 Aktualności Gabinet terapeutyczny czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Gabinet terapeutyczny

W naszej szkole powstał gabinet terapii dla uczniów. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt umożliwiający uczniom pokonywanie trudności w nauce i usprawniający zaburzone funkcje. Miejsce to jest również wykorzystywane na zajęcia edukacyjno- wychowawcze klas 1-3. Wspólna zabawa przy udziale specjalistycznego sprzętu, przynosi efekty. Zobaczcie sami! Zapraszamy Rodziców i Dzieci przyszłych pierwszoklasistów do obejrzenia naszej strony internetowej szkoły! Dzieje się bardzo dużo, mamy ciekawe pomysły i uczymy z pasją! Bo dzieci są najważniejsze!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska- wicedyrektor


Gabinet terapeutyczny
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA