SP1 Aktualności KANGUR - 18 marca 2021 poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

KANGUR - 18 marca 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie - Uczestnicy Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR

Bardzo proszę o zapoznanie się z Regulaminem konkursu oraz wypełnienie zgody na udział w konkursie. Klasy 2 - 3 otrzymają tę zgodę w formie papierowej od Wychowawcy klasy i podpisaną zgodę - przekazują Wychowawcy. Pozostali uczniowie proszeni są o wrzucenie zgody do skrzynki na listy przy wejściu głównym do Naszej Szkoły. Już wkrótce kolejne informacje o KANGURZE.

Z poważaniem Szkolny koordynator Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR

Alicja Kurzydło Kangur - regulamin
Kangur - regulamin regionalny
 Zgoda uczestnika
Zgoda uczestnika 
STOPKA