SP1 Aktualności Festiwal Energii w Weisswasser piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Festiwal Energii w Weisswasser


   25 września 2011 r. odbył się 1 polsko-niemiecki Festiwal Energii w Weisswasser pod patronatem Burmistrza Miasta Weisswasser Torstena Plotzscha. Festyn uświetnili uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 w Żarach prezentując tańce i inscenizację w języku niemieckim. Uczniowie niemieccy i polscy tworzyli wspólnie prace plastyczne o tematyce „Wszyscy oszczędzamy energię”. Festyn połączony był z konkursami, zabawą, poczęstunkiem i wspólnym tańcem oraz śpiewem.
   Atmosfera festynu udzieliła się wszystkim uczestnikom. Burmistrz miasta Weisswasser podziękował za przygotowanie stoiska, prezentację i wspólną zabawę.
 
Nauczyciele: 
p. Marta Durys, p. Grażyna Ćwikła, p. Wioletta Bas
wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska

  fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA